Uniwersytet Trzeciego Wieku w Bydgoszczy

Artystyczny Uniwersytet Trzeciego Wieku “Agora Nestora” przy Miejskim Centrum Kultury w Bydgoszczy podjął współpracę z podopiecznymi Domu Dziennego Pobytu w Bydgoszczy i Klubem Nauczyciela Seniorów. Razem zorganizowali m.in. 4-dniowy plener malarski dla bydgoskich Seniorów zakończony wernisażem, warsztaty śpiewu chóralnego, występ chóralny podczas święta Niepodległości, a nawet warsztaty flamenco.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Translate
Skip to content