Rekrutacja

Zakończyliśmy nabór do 11. edycji projektu „UTW dla społeczności”. W tym roku otrzymaliśmy aż 46 zgłoszenia. Pięknie dziękujemy wszystkim Uniwersytetom III Wieku za czas poświęcony na wypełnienie formularza rejestracyjnego. Listę zwycięskiej 10 ogłosimy na www.utwdlaspolecznosci.pl do 30 listopada.

Tegoroczną edycję projektu zrealizujemy w okresie od grudnia 2023 do sierpnia 2024. Harmonogram XI edycji znajdziesz TUTAJ

Regulamin projektu dostępny jest TUTAJ

Projekt „UTW dla społeczności” realizowany jest przez Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” jako część programu Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności „Uniwersytety Trzeciego Wieku – Seniorzy w akcji” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Translate
Skip to content