Media o nas

Serwis informacyjny poświęcony nauce

O raporcie “ZOOM na UTW w czasie pandemii” w największym ogólnopolskim serwisie informacyjnym poświęconym polskiej nauce:

https://naukawpolsce.pap.pl/aktualnosci/news%2C90208%2Cuniwersytety-trzeciego-wieku-w-pandemii-covid-19.html

 

Radio TOK FM

Magda Rosochacka-Gmitrzak – członkini zarządu Towarzystwa Inicjatyw Twórczych, socjolożka, autorka badania “ZOOM na UTW w czasie pandemii” w radiu TOK FM:

https://audycje.tokfm.pl/temat/uniwersytet-trzeciego-wieku

Polskie Radio RDC

Magdalena Rosochacka-Gmitrzak, członki zarządu Towarzystwa Inicjatyw Twórczych “ę” oraz Agnieszka Kocon – koordynatorka projektu “UTW dla społeczności” o kondycji UTW w RDC:

SŁUCHAJ

W RDC z okazji Europejskiego Dnia Seniora

Z okazji Europejskiego Dnia Seniora (20.10), Marta Białek, prezeska zarządu Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę” opowiadała w RDC o potrzebach seniorów w Polsce i Warszawie, oraz o naszych aktualnych projektach skierowanych do osób starszych.

SŁUCHAJ

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Translate
Skip to content