Piknik w Korfantowie

25 czerwca 2024
Fot. Alicja Szulc-Rodziewicz

8 czerwca w Korfantowie odbył się piknik wieńczący prace wolontariuszek z UTW i dziewcząt ze szkolnego klubu młodego odkrywcy. Dziewczyny realizowały wspólnie działania związne z ekologiczną dietą, a ich głownym celem było promowanie zdrowia i ochrona środowiska oraz poszukiwanie ekologicznych i ekonomicznych praktyk.

Projekt „Jesteśmy eko” powstał z myślą o podnoszeniu świadomości ekologicznej w lokalnej społeczności, w trosce o środowisko naturalne i ludzi.

Podczas pikniku można było wziąć udział w wielopokoleniowych aktywnościach sportowych, a także obejrzeć pokaz „Eko mody”. Co istotne, po wydarzeniu nie pozostały sterty jednorazowych kubeczków, sztućców i talerzy, zgodnie z hasłem przewodnim: „Gdy nie lubisz jeść rękami, przynieś talerz ze sztućcami”.

Zobacz więcej zdjęć z pikniku

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Translate
Skip to content