UTW Wrocław daje siebie innym

21 marca 2017

Lucyna, Ryszard, Zbigniew to przedstawicielka i przedstawiciele Uniwersytetu Trzeciego Wieku działającego przy wrocławskiej Akademii Wychowania Fizycznego. Wolontariat według nich to dawanie siebie innym, pomoc innym ludziom.

Ich UTW jest dopiero na początku budowania sekcji wolontariatu. Swoje działania wolontariackie chcieliby związać ze sportem i najlepiej w charakterze międzypokoleniowym. Ich pomysł to organizacja wydarzenia promującego gry podwórkowe, takie jak zośka, serso, czy hula-hop. Gry podwórkowe miałyby być również tematem przewodnim lekcji wychowania fizycznego, które chcieliby zaproponować szkołom podstawowym.

Siłą Lucyny, Ryszarda i Zbigniewa są zdolności organizacyjne oraz umiejętność działania z ludźmi na rzecz innych.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Translate
Skip to content