II zjazd XI edycji UTW

14 lutego 2024

Co łączy UTW z Brennej, Chełma, Dębna, Łopuszna, Korfantowa, Makowa Mazowieckiego, Niemodlina, Trzebnicy, warszawskiego Wawra i Żabiej Woli? Ich słuchaczki/e-animatorki/rzy uczestniczą tegorocznej edycji projektu „UTW dla społeczności” i spotkali się po raz pierwszy na żywo w trakcie zjazdu w Warszawie. W trakcie warsztatów okazało się, że wiele ich łączy, ale sporo też różni i to właśnie te różnice pobudziły ich wzajemną ciekawość i wywołały niezwykle dynamiczną wymianę myśli i doświadczeń.

Uczestniczki/cy poznali też realizacje działań z minionych edycji projektu, spotkali się z prezeską Towarzystwa Inicjatyw Twórczych „ę  − Martą Białek-Graczyk, która opowiedziała im o nowościach i planach organizacji, Pani Dorota Klajbor z hotelu Arche, który nas gościł przedstawiła dobre praktyki i możliwości współpracy UTW z biznesem, a Przemysław Radwan-Rohrenschef ze Szkoły Liderów wraz z Elżbietą Dydak z Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Informacyjnego zaprezentowali cele trwającej akcji obywatelskiej „Pytamy o zielone” i poprowadzili dyskusję o odpowiedzialności za działania na rzecz zielonej infrastruktury.

Ciekawe warsztaty, interesujące spotkania, ale przede wszystkim intensywna praca nad planami działań, które uczestniczki i uczestnicy podejmą w ramach XI edycji projektu. Pomysły i postulaty, które chcą wprowadzać w swoich lokalnych społecznościach przedstawili na transparentach własnego autorstwa. Już wiosną będą je wprowadzać w czyn. Nie możemy się już doczekać i nie puszczamy kciuków.

Zdjęcia Alicji Szulc-Rodziewicz. Zobacz więcej TUTAJ

***

Projekt “UTW dla społeczności” realizuje Towarzystwo Inicjatyw Twórczych “ę” ze środków Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Translate
Skip to content