Agnieszka Kocon

1 sierpnia 2021

Absolwentka kierunku Sztuki Społeczne w Instytucie Kultury Polskiej UW oraz Animacji Kultury i Edukacji Nieformalnej na Wydziale Pedagogicznym UW, który ukończyła broniąc pracy dyplomowej nt. emancypacyjnego wymiaru uczestnictwa seniorów w kulturze. Temat ten absorbuje ją nieustannie, zarówno w wymiarze praktyki animacyjnej, jak i badawczej. W roli członkini zarządu Studenckiego Koła Naukowego Kierunek: Rozwój podejmowała się min. upowszechniania metody Porozumienia bez Przemocy (ang. Nonviolent Communication) wraz z jej potencjałem do wspierania procesów emancypacyjnych, a także badania społecznych i kulturowych uwarunkowań postrzegania sukcesu i porażki. Jako animatorka i edukatorka kulturalna powołała i prowadzi Rembertowski Dyskusyjny Klub Filmowy w Rembertowskiej Akademii Seniora. We współpracy ze słuchaczkami RAS współtworzy Fundację Kultura Okiem Seniora, pełniąc funkcję prezeski zarządu. W „ę” wspiera działania grup wolontariatu na Uniwersytetach Trzeciego Wieku, koordynując projekt „UTW dla społeczności”. Zaś z animatorami realizującymi działania w ramach konkursu „Seniorzy w Akcji” współpracuje w roli tutorki.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Translate
Skip to content