Wideorelacja z warsztatów

19 marca 2024

Integracja, intensywna praca nad planem lokalnych działań społecznych, wymiana doświadczeń, opracowywanie strategii komunikacji i przede wszystkim wzajemna motywacja. Jeszcze raz dziękujemy wszystkim uczestniczkom i uczestnikom XI edycji projektu „UTW dla społeczności” za udział w warsztatach w Warszawie i dzielmy się wideorelacją z tego dynamicznego spotkania.

Alicja Szulc-Rodziewicz

Zobacz zdjecia: TUTAJ

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Translate
Skip to content