Warsztaty inauguracyjne

20 grudnia 2023

Dotychczas zaufało nam już 100 Uniwersytetów Trzeciego Wieku, współtworząc z nami projekt „UTW dla społeczności”, a kolejnych 10 ruszyło do pracy w ramach XI edycji!

W grudniu odbyły się warsztaty inaugurujące, w czasie których uczestniczki i uczestnicy wspólnie tutorkami i tutorami oraz koordynatorką porządkowali swoje pomysły, tworząc fundament do dalszej pracy. To na nim zespoły wolontariuszy z UTW w Brennej, Chełmie, Dębnie, Korfantowie, Łopusznie, Makowie Mazowieckim, Niemodlinie, Trzebnicy, Warszawie i Żabiej Woli będą budować relacje z członkiniami i członkami swoich społeczności, rozpoznając ich potrzeby i odpowiadając na nie działaniami.

Wspólne dyskusje nad tym, jaka jest istota i rola potrzeb, jak się o nich dowiedzieć i jak się do nich ustosunkować, a także – kim właściwie jest animator, jako osoba podejmująca się tego, uruchomiły mnóstwo ciekawości uczestników wobec siebie nawzajem. A to dopiero online! Jakaż to będzie niesamowita energia do dalszej pracy, kiedy w lutym 2024 spotkają się na warsztatach stacjonarnych :).

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Translate
Skip to content