UTW w Morągu z pasją na rzecz innych i oczywiście z satysfakcją dla siebie

7 marca 2017

Dwie Janiny oraz Helena to przedstawicielki UTW Morąg. Wolontariat to dla nich dobrowolna praca wykonywana z pasją na rzecz innych i oczywiście z satysfakcją dla siebie.

UTW w Morągu prowadzi już działalność wolontariacką dla osób z niepełnosprawnością, osób przebywających w szpitalu oraz w domu środowiskowym. W ramach projektu “UTW dla społeczności” grupa planuje zorganizować działania w świetlicach terapeutycznych przeznaczonych dla dzieci z rodzin dysfunkcyjnych.

Janiny i Helena mają w sobie pasję, wielkie serce oraz znajomość pracy z dziećmi, liczą, że tymi atutami zjednają słuchaczy i słuchaczki UTW do udziału w nowym pomyśle.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Translate
Skip to content