UTW Jędrzejów dzieli się swoimi pasjami

19 czerwca 2017

Krystyna, Barbara i Jolanta to przedstawicielki UTW w Jędrzejowie. Wolontariat to dla nich pomaganie innym, dzielenie się swoimi pasjami i aktywizowanie ludzi na emeryturze.

Pomysłem na działanie grupy wolontariatu jest projekt “Nordic Walking dla Seniorów – wyrusz razem z nami”. Jak same mówią, “ruch był zawsze atrakcyjną formą spędzania wolnego czas dla ludzi w każdym wieku, jest doskonałym antidotum na samotność, możliwością poznania nowych ludzi, integrowania się”. Projekt związany z nordic walking ma na celu zachęcenie seniorów Jędrzejowa i okolic do aktywności fizycznej, formy ruchu odpowiedniej na każdą porę roku.

Ten projekt jest pierwszym działaniem grupy wolontariatu, dzięki któremu starsi mieszkańcy Jędrzejowa zobaczą jak można wspólnie spędzać czas, dowiedzą się o istnieniu UTW i różnych możliwościach aktywności, jakie proponuje ta instytucja. Wolontariuszki chcą również by “seniorzy zdobyli do nas zaufanie i zwracali się do wolontariuszy ze swoimi problemami, poprawili relacje międzyludzkie”.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Translate
Skip to content