Uniwersytety zakwalifikowane do XI edycji projektu

28 listopada 2023

Zakończyliśmy nabór do projektu „UTW dla społeczności”. W tym roku otrzymaliśmy aż 46 zgłoszenia! Pięknie dziękujemy wszystkim UTW za czas poświęcony na wypełnienie formularza rekrutacyjnego. Poniżej publikujemy listę uniwersytetów wybranych do udziału w 11. edycji oraz listę rezerwową.

Oto zwycięska 10 (uniwersytety wymienione w kolejności alfabetycznej):

 1. Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Brennej, woj. śląskie
 2. UTW przy PANS w Chełmie, woj. lubelskie
 3. Uniwersytet Trzeciego Wieku ,,Piękne Życie” w Dębnie, woj. zachodniopomorskie
 4. Stowarzyszenie Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Korfantowie, woj. opolskie
 5. Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Łopusznie, woj. świętokrzyskie
 6. Makowski Uniwersytet Trzeciego Wieku, woj. mazowieckie
 7. Stowarzyszenie Niemodliński Uniwersytet Trzeciego Wieku, woj. opolskie
 8. Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku “Tęcza” w Trzebnicy, woj. dolnośląskie
 9. Wawerskie Towarzystwo Uniwersytetu Trzeciego Wieku, woj. mazowieckie
 10. Uniwersytet Trzeciego Wieku Domu Kultury w Żabiej Woli, woj. mazowieckie

Uniwersytety zakwalifikowane na listę rezerwową (wymienione zgodnie z pierwszeństwem przyjęcia w przypadku rezygnacji wyżej wymienionych UTW):

 1. Stowarzyszenie Uniwersytet Trzeciego Wieku w Hajnówce, woj. podlaskie
 2. Uniwersytet Trzeciego Wieku przy Miejskim Ośrodku Kultury w Reszlu, woj. warmińsko-mazurskie
 3. Uniwersytet Senioralny w Lubinie, woj. dolnośląskie

Wybrane uniwersytety będą szlifować swoje pomysły na działania społeczne pod okiem tutorów i tutorek, a następnie będą je realizować z przyznanych mikrograntów.

Uniwersytety, które nie zakwalifikowały się do udziału w tegorocznej edycji, serdecznie zapraszamy do udziału w konkursie „Seniorzy w Akcji”. Kolejny nabór do tego programu planujemy w I kwartale 2024 roku. Więcej informacji znajdziecie na: https://seniorzywakcji.pl/o-programie/jak-prac W okresie wiosennym planujemy też rekrutację do bezpłatnego kursu online na temat działań międzypokoleniowych: https://archipelagpokolen.pl/ Rekrutacje ogłaszamy w naszym newsletterze oraz w mediach społecznościowych, dlatego zapraszamy do śledzenia naszych kanałów komunikacji.

Więcej o poszczególnych etapach projektu “UTW dla społeczności” znajdziecie w regulaminie: TUTAJ oraz w harmonogramie: TUTAJ

Projekt “UTW dla społeczności” zrealizowany jest w ramach programu „Uniwersytety Trzeciego Wieku – Seniorzy w Akcji” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Translate
Skip to content