Ratuj siebie, ratuj swoje drzewo

25 lipca 2023

W ramach X edycji projektu “UTW dla społeczności, wolontariusze i wolontariuszki Uniwersytetu Trzeciego Wieku przy Bibliotece Publicznej im. Jana Machulskiego w Aleksandrowie Łódzkim zaprosili do swoich działań uczniów i uczennice ze Szkoły Podstawowej w Bełdowie, a także pracowników Wydziału Ochrony Środowiska, aby dokonać inwentaryzacji drzew w ich gminie.

Wspólnie wytypowali pomniki przyrody oraz stworzyli ich mapę turystyczną. Odbyli także spacery z dendrologiem oraz zorganizowali tematyczny konkurs fotograficzny. Finał konkursu odbył się w czerwcu 2023 roku, ale aleksandrowscy animatorzy z UTW nie ustają w pracy nad upowszechnianiem wiedzy o pozytywnym wpływie drzew na dobrostan społeczności.

Zdjęcia z finały konkursu fotograficznego zobacz TUTAJ

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Translate
Skip to content