Pierwsze spotkanie w ramach VI edycji projektu “UTW dla społeczności”

6 grudnia 2018

W dniach 28.11.2018 – 30.11.2018 odbyło się w Warszawie pierwsze spotkanie przedstawicielek tworzących się grup wolontariatu z 10 UTW wybranych w ramach VI edycji projektu “UTW dla społeczności”. Uczestniczki warsztatów przyjechały z Białystoku, Nowego Miasta, Sierakowa, Orzechowa, Warszawy-Ochoty, Wrocławia, Kazimierza Dolnego, Rybnika i Rzeszowa.

Fot. Paweł Ogrodzki

Spotkanie było okazją do poznania się, wymiany doświadczeń i określenia cech animatorki wolontariatu, zasad dobrej komunikacji w grupie oraz prawnych aspektów prowadzenia wolontariatu.

Fot. Paweł Ogrodzki

Były to pierwsze warsztaty z serii szkoleń dla tzw. “trójek inicjatywnych” , których celem jest wsparcie w tworzeniu/rozwijaniu grup wolontariatu na Uniwersytetach Trzeciego Wieku. Część zajęć współprowadziły absolwentki V edycji projektu z UTW w Zielonce, które opowiadały o swoich doświadczeniach w prowadzeniu grupy wolontariatu. Więcej o projekcie UTW Zielonka przeczytasz TUTAJ 

Fot. P. Ogrodzki

Zobacz więcej zdjęć z warsztatów: TUTAJ

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Translate
Skip to content