Nie jesteśmy w życiu skazani na samotność

17 sierpnia 2023

Przez ponad pół roku, studentki i studenci z UTW w Wolsztynie, młodzież z Domu Dziecka oraz pensjonariuszki i pensjonariusze ze Środowiskowego Domu Samopomocy spotykali się, by wspólnie gotować i wymieniać się doświadczeniami. Projekt wspaniale pokazuje, że starsi i młodsi mogą być partnerami i wzajemnie się inspirować. Obejrzyjcie wideo z finału tego wspaniałego projektu.

Zobaczcie zdjęcia TUTAJ

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Translate
Skip to content