Nie bądź obojętny/a

30 czerwca 2023

Zakończył się projekt „Nie bądź obojętny” realizowany przez UTW z Redzikowa w ramach X edycji programu “UTW dla społeczności”. To piękna inicjatywa łącząca psiaki z schroniska oraz ludzi z różnych środowisk.  

Podjęte działania pomogły nie tylko słupskiemu schronisku, ale przede wszystkim zbliżyły do siebie ludzi pochodzących z wydawać by się mogło całkowicie różnych światów. W kilku słowach zyskali wszyscy – zwierzęta, ludzie i instytucje. Więcej o projekcie przeczytasz w artykule: TUTAJ

Więcej zdjęć obejrzysz: TUTAJ

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Translate
Skip to content