Zwycięska 10

17 listopada 2022

Zakończyliśmy nabór do X edycji projektu „UTW dla społeczności”. W tym roku otrzymaliśmy aż 32 zgłoszenia! Pięknie dziękujemy wszystkim UTW za czas poświęcony na wypełnienie formularza rekrutacyjnego. Publikujemy listę zwycięzców oraz listę rezerwową i już nie możemy doczekać się pierwszych warsztatów, które planowane są 7-8 grudnia.

Oto zwycięska 10:

Grupy wolontariackie wybranych uniwersytetów będą szlifować pod okiem tutorów swoje pomysły na działania dla lokalnej społeczności, a następnie realizować je ze środków pozyskanych w ramach mikrograntu.

Uniwersytetom, które nie znalazły się w gronie zwycięzców dziękujemy za czas poświęcony na wypełnienie formularza zgłoszeniowego i gorąco zapraszamy do spróbowania swoich sił w kolejnym naborze, a jeśli nie chcecie czekać do kolejnej jesieni zapraszamy do udziału w konkursie „Seniorzy w Akcji”: https://seniorzywakcji.pl/o-programie/jak-pracujemy/. Kolejny nabór planujemy w I kwartale 2023 roku.

Więcej o poszczególnych etapach projektu “UTW dla społeczności” w regulaminie: CZYTAJ

Inne planowane rekrutacje w I-II kwartale 2023 roku: www.archipelagpokolen.pl

Zapoznaj się z harmonogramem X edycji: HARMONOGRAM

Zapoznaj się z regulaminem X edycji: REGULAMIN

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Translate
Skip to content