Dla UTW w Puławach wolontariat sposób na życie

9 lutego 2017

Renata, Józefa i Krystyna to przedstawicielki UTW Puławy. Wolontariat to dla nich sposób na życie, na wydatkowanie energii, bezinteresowna pomoc innym.

UTW Puławy ma już wypracowanych kilka form wolontariatu, które prowadzi od paru lat. Teraz grupa chce zaproponować kontynuację  w rozszerzonym zakresie – udziału w nim większej ilości szkół.

Myślą nad programem uczenia młodzieży szkół ponadpodstawowych rękodzieła w ramach szkolnych kół zainteresowań oraz akcję wspólnego czytania dzieciom na szpitalnym oddziale dziecięcym czy dzieciom z niepełnosprawnością, marzą się im też międzypokoleniowe działania teatralne.

Zjednać do swoich projektów chcą słuchaczy i słuchaczki UTW poprzez pokazanie swoich umiejętności rękodzielniczych, teatralnych oraz przede wszystkim organizacyjnych.

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

Poszukujesz inspiracji? Chcesz jako pierwsza/y dowiadywać się o aktualnych rekrutacjach? Zapisz się do naszego newslettera!

Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Translate
Skip to content