Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

NEWS

Wykorzystanie własnego potencjału i mobilizacja, by osiągnąć sukces korzystnie wpłynęły na członków naszego zespołu. Wszyscy zostali dowartościowani i zmotywowani do dalszego działania. Samo słowo „projekt” stało się lepiej zrozumiane.

Aleksandra
Uczestniczka warsztatów z Akademii Seniora Activus w Łodzi

Celem, który udało się osiągnąć było włączenie w obszar odbiorców kultury osób, które pozostają często z boku,  zwłaszcza dzieci i młodzież, bo to oni już wkrótce będą kształtować naszą przyszłość. Było dla nas ważne, aby rozumieli otaczającą ich rzeczywistość i czuli potrzebę uczestnictwa w mądrym jej kształtowaniu.

Urszula
Uczestniczka projektu z UTW AHE (Łódź)

Nie boimy się podejmować nowych wyzwań. Wiemy, że można liczyć na pomoc innych.

Danuta
Uczestniczka warsztatów z Wąsosza

Nauczyłyśmy się w stosunku do siebie tolerancji, cierpliwości, umiejętności zastępowania się w sytuacjach awaryjnych. No i przede wszystkim czerpania radości z tego, co robimy.

Elżbieta
Uczestniczka warsztatów z Błońskiego UTW

Przedstawiciele Towarzystwa „ę” utwierdzili nas w słuszności realizacji działań międzypokoleniowych. Wiedza, którą nam przekazali wskazała nowe kierunki.

Piotr
Uczestnik warsztatów z Choczewa


Wpisz swój adres e-mail oraz zapisz się:

Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji w ramach newslettera od Towarzystwa Inicjatyw Twórczych "ę". Wykorzystujemy Państwa dane osobowe w postaci adresu e-mail do informowania o bieżących działaniach i wydarzeniach. Administratorem Państwa danych jest Towarzystwo Inicjatyw Twórczych „ę” z siedzibą w Warszawie, ul. Hoża 35, 00-681 Warszawa. Dane udostępniamy tylko firmie IT, która obsługuje nasz system informatyczny (FreshMail) i prowadzi usługę Freshmail. Państwa dane nie zostaną przekazane innym podmiotom.

Translate